Magyar magánjog mai érvényében. III. kötet: Kötelmi jog. Összeáll. és jegyzetekkel ellátta: Dr. Szende Péter Pál. Bp., 1928, Grill Károly,IX+2+725 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.