Németh Andor: Mária Terézia. Bp., 1938, Grill Károly, 296 p. Kiadói ar... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/354/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~2000004/Nemeth-Andor-Maria-Terezia-Bp-1938-Grill-Karoly-296-p-Kiadoi-aranyozott-felvaszon-kot~II2020592
2020592
15746
354
Books: History
Beschreibung: Németh Andor: Mária Terézia. Bp., 1938, Grill Károly, 296 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
: tánczos_gábor