Erzsébet királyasszony emlékének. Hódolat Magyarország nagy királynéjának. Szerk. Gábel Gyula. Bp. 1905. Globus-Pesti Napló. 176 l. Rendkívül gazdagon illusztrált kötet, számtalan műmelléklettel és szövegközti képpel. Festett, aranyozott, dombornyomásos díszes kiadói egészvászon-kötésben.Jó állapotban