Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 115

15737.

Rufpreis:
5 000 HUF
Balassa Imre: A magyar királytragédia. IV. Károly. Budapest,1925, Világirodalom. Félvászon kötésben, 256p. + 3 t.
15738.

Rufpreis:
3 000 HUF
15739.

Rufpreis:
3 000 HUF
15740.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Bruno Brehm sorozat (A magyar nemzet tragédiájának regényes korrajza. Ferenc Ferdinánd meggyilkolásától a békekötésig): Így kezdődött, A kétfejű sas lehull, Ez lett a vége. Bp., 1938 Grill Károly. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
15741.

Rufpreis:
3 000 HUF
Georgina Herrmann: Perzsa reneszánsz. A múlt születése. Bp.,1988, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fehér papírborítóban.
15742.

Rufpreis:
1 000 HUF
15743.

Rufpreis:
1 000 HUF
László Gyula: A népvándorláskor művészete Magyarországon. Bp.,1974, Corvina. Második kiadás. Rengeteg fekete-fehér fotóval. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15744.

Rufpreis:
1 000 HUF
Lars Adelskogh: Egy üres zsák nem áll magában. Az auschwitzi gázkamrában történt megsemmisítés mítosza. Összeállítás vezető revizionista kutatók eredményei alapján. Fordította: Bruckner Zoltán. Bp.,2008, Gede. Kiadói papírkötés. A fordító dedikációjával.
15745.

Lars Adelskogh: Egy üres zsák nem áll magában. Az auschwitzi "gázkamrában" történt "megsemmisítés" mítosza. Összeállítás vezető revizionista kutatók eredményei alapján. Fordította: Bruckner Zoltán. Bp.,2008, Gede. Kiadói papírkötés. A fordító dedikációjával.

Rufpreis:
2 400 HUF
Németh Andor: Mária Terézia. Bp., 1938, Grill Károly, 296 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
15746.

Rufpreis:
1 000 HUF
Hunnivári Zoltán: Anti-Kristó. hn., 2001, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
15747.

Rufpreis:
1 200 HUF
Dufour, Pierre: Szerelmi erkölcsök az ókortól napjainkig. Ford.: Dr. Gáspár István. Sóstay-Horváth Etel illusztrációival. Bp.,(1948) Magyar Téka, 198+2 p.+15 t. Egészoldalas színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés.
15748.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF