17087.
354. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 000 HUF
Z. Tábori Piroska: A ma szakácskönyv. 2000 recept, diétás ételek, weekendfőzés, nyers ételek. A diétás étrendet összeállította: Dr. Vincze Jenő. Külön melléklet: Így főzünk ma! A háborús idők tanácsadója, sok takarékos recepttel. Bp.,1942,Dante, XXXIV+600 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, javított, sérült gerinccel és kötéssel, kissé foltos lapokkal, megviselt állapotban.