Podruzsik Béla: Legújabb szakácskönyv. A polgári konyha, házi cukrászat és a diétás főzés ismereteivel. III. kiadás. Bp., 1930, Otthon Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben. Aranyozás kissé kopott, de egyébként jó állapotban