Tóth Béla: Szájrul-szájra. A magyarság és szálló igéi. Bp., 1907, Athenaeum. Harmadik, javított és bővített kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben, pirosra festett lapszélekkel.