17421.
354. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Könyvesn Tóth Kálmán: A Thököly árvák. A borító Végh Gusztáv munkája. p., é.n.,Légrády. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, pár kijáró lappal.