Gárdonyi Géza munkái sorozat 5 kötet:
Gárdonyi Géza: Arany morzsák.
Gárdonyi Géza: Magyarul így!
Dr. Gárdonyi József: Az élő Gárdonyi I-II. kötet.
Dr. Gárdonyi József: Dankó Pista. Bp.,é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kissé kopottas gerinccel.