Ady Endre összes versei. Bp.,é.n., Athenaeum, 544 p. Kiadói egészvászo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/354/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2000017/Ady-Endre-osszes-versei-Bp-en-Athenaeum-544-p-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-kisse-kopott-~II1899642
1899642
18642
354
Beschreibung: Ady Endre összes versei. Bp.,é.n., Athenaeum, 544 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
: tánczos_gábor