Wallendorf ülő nő, kézzel festett, jelzett, részben biszkvit, apró kop... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/353/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Wallendorf-ulo-no-kezzel-festett-jelzett-reszben-biszkvit-apro-kopasokkal-m-17-5-cm~II2009927
2009927
11210
353
Beschreibung: Wallendorf ülő nő, kézzel festett, jelzett, részben biszkvit, apró kopásokkal, m: 17,5 cm
: turóczi_márk