Kis porcelán állatfigurák, kézzel festett, egy részük jelzett, kis kop... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/353/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Kis-porcelan-allatfigurak-kezzel-festett-egy-reszuk-jelzett-kis-kopasokkal-kulonbozo-~II2009873
2009873
11298
353
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: Kis porcelán állatfigurák, kézzel festett, egy részük jelzett, kis kopásokkal, különböző méretben
: turóczi_márk