Jelzett kínai díszváza, kézzel festett "Szeladon" mázas, plasztikus dí... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/353/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Jelzett-kinai-diszvaza-kezzel-festett-Szeladon-mazas-plasztikus-diszitesekkel-kopott-m~II1997715
1997715
11286
353
Beschreibung: Jelzett kínai díszváza, kézzel festett "Szeladon" mázas, plasztikus díszítésekkel, kopott, m: 29 cm
: lászló_lili