Jelzett (Pucci) fiú büszt, biszkvit porcelán, kopott és foltos, m: 20... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/353/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Jelzett-Pucci-fiu-buszt-biszkvit-porcelan-kopott-es-foltos-m-20-cm~II1998156
1998156
11288
353
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Jelzett (Pucci) fiú büszt, biszkvit porcelán, kopott és foltos, m: 20 cm
: turóczi_márk