Japán "Satsuma" mokkás készlet (négy személyes), jelzett, kézzel feste... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/353/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Japan-Satsuma-mokkas-keszlet-negy-szemelyes-jelzett-kezzel-festett-kopasnyomokkal~II1991744
1991744
11268
353
Beschreibung: Japán "Satsuma" mokkás készlet (négy személyes), jelzett, kézzel festett, kopásnyomokkal
: turóczi_márk