Goebel Charlote szívecskés fiú, kézzel festett biszkvit porcelán, jelz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/353/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Goebel-Charlote-szivecskes-fiu-kezzel-festett-biszkvit-porcelan-jelzett-Little-Sentiments-Ch~II1990857
1990857
11231
353
Beschreibung: Goebel Charlote szívecskés fiú, kézzel festett biszkvit porcelán, jelzett (Little Sentiments Charlot Byj), apró kopásnyomokkal, m: 12 cm
: turóczi_márk