Dekoratív vietnami kaspó, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, d:... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/353/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500006/Dekorativ-vietnami-kaspo-mazas-keramia-jelzett-apro-kopasokkal-d-21-cm~II1974480
1974480
11111
353
Art-ceramics
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Dekoratív vietnami kaspó, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, d: 21 cm
: turóczi_márk