2 db ón fedeles kerámia söröskorsó, matricásak, jelzettek, kis kopások... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/353/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500006/2-db-on-fedeles-keramia-soroskorso-matricasak-jelzettek-kis-kopasokkal-m-18-cm~II1995990
1995990
11118
353
Art-ceramics
Beschreibung: 2 db ón fedeles kerámia söröskorsó, matricásak, jelzettek, kis kopásokkal, m: 18 cm
: lászló_lili