11407. 353. Gelaufene Fernauktion Gläser
1 000 HUF
0 HUF
Kis üveg tétel: Lux hámozott, csiszolt, metszett többrétegű váza, jelzett, apró kopásokkal, m: 19,5 cm + formába öntött pohár, d: 9 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor