Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 115

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest zománcozott fém jelvény hátlapon TÖRV. VÉD. jelzéssel (22mm) + 	 Madarassy Walter (1909-1994) 1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest Br jelvény (22mm) T:2
31232.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" zománcozott fém jelvény hátlapon "TÖRV. VÉD." jelzéssel (22mm) + Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" Br jelvény (22mm) T:2

Rufpreis:
1 200 HUF
~1920-1930. K.M.T.S.E. - 1912 zománcozott fém kitűző, hátoldalán BERÁN N gyártói jelzés (11x20mm) T:1-
31233.

~1920-1930. "K.M.T.S.E. - 1912" zománcozott fém kitűző, hátoldalán "BERÁN N" gyártói jelzés (11x20mm) T:1-

Rufpreis:
2 000 HUF
1927. BKE (Budapesti Korcsolyázó Egylet) Jégtestvérek zománcozott fém jelvény, hátoldalán Paulik K. Budapest (45mm) T:2 tű hiányzik
31234.

1927. "BKE (Budapesti Korcsolyázó Egylet) Jégtestvérek" zománcozott fém jelvény, hátoldalán "Paulik K. Budapest" (45mm) T:2 tű hiányzik

Rufpreis:
1 000 HUF
~1930. A Felvidékért festett Br kitűző, zöld (21x23mm) T:1-
31235.

~1930. "A Felvidékért" festett Br kitűző, zöld (21x23mm) T:1-

Rufpreis:
1 200 HUF
~1930. CREDO zománcozott Br, katolikus egyesületi jelvény (19x15mm) T:2
31236.

~1930. "CREDO" zománcozott Br, katolikus egyesületi jelvény (19x15mm) T:2

Rufpreis:
1 600 HUF
~1930. Kölcsey F. Gimnázium Bpest zománcozott Br jelvény(19x16mm) T:1-,2 cserélt tű
31237.

Rufpreis:
2 000 HUF
~1930-1940. EMERGÉ festett, ezüsözött gumiárú gyár jelvény, hátlapon DR BOSSÁNYI gyártói jelzéssel (20mm) T:2 kopott festés
31238.

~1930-1940. "EMERGÉ" festett, ezüsözött gumiárú gyár jelvény, hátlapon "DR BOSSÁNYI" gyártói jelzéssel (20mm) T:2 kopott festés

Rufpreis:
1 000 HUF
~1930-1940. BM (Baár-Madas Gimnázium) 1907 zománcozott Br jelvény (22mm) T:1-
31239.

~1930-1940. "BM (Baár-Madas Gimnázium) 1907" zománcozott Br jelvény (22mm) T:1-

Rufpreis:
1 400 HUF
~1930-1940. Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége Kerületi Versenydíja / DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI aranyozott sport díjérem, nemzetiszín szalaggal (30mm) + KISOSZ zománcozott iskolajelvény (30x14mm) T:2 kis zománchiba
31240.

~1930-1940. "Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége Kerületi Versenydíja / DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI" aranyozott sport díjérem, nemzetiszín szalaggal (30mm) + "KISOSZ" zománcozott iskolajelvény (30x14mm) T:2 kis zománchiba

Rufpreis:
5 000 HUF
1938. Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932 / Magyarország vidéki egyéni páros bajnokság II. 1938. fém tenisz díjérem hátoldalán LUDVIG BP gyártói jelzéssel. Szign.: AFA(?) (36mm) T:2
31241.

1938. "Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932 / Magyarország vidéki egyéni páros bajnokság II. 1938." fém tenisz díjérem hátoldalán "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel. Szign.: AFA(?) (36mm) T:2

Rufpreis:
1 200 HUF
1938. Debreceni Collegium 1538-1938 gomblyukjelvény (2xklf) T:1-,2 egyiken patina
31242.

1938. "Debreceni Collegium 1538-1938" gomblyukjelvény (2xklf) T:1-,2 egyiken patina

Rufpreis:
1 200 HUF
1938. 1938 Szent István év Br kitűző (24x17mm) T:1-
31243.

1938. "1938 Szent István év" Br kitűző (24x17mm) T:1-

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF