Szecessziós osztrák madaras asztali lámpa, bura nélkül, jelzett, kopás... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/353/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500004/Szecesszios-osztrak-madaras-asztali-lampa-bura-nelkul-jelzett-kopasnyomokkal-ujrakotve-~II1985211
1985211
11053
353
Antique
Rufpreis:
12 000 HUF 32,43 EUR , 35,29 USD
Beschreibung: Szecessziós osztrák madaras asztali lámpa, bura nélkül, jelzett, kopásnyomokkal, újrakötve, m: 32 cm
: turóczi_márk