cca 1860 Lublóvári Raisz Szilárd (Kir. tábla Biró) portréja, litográfi... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/353/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500003/cca-1860-Lublovari-Raisz-Szilard-Kir-tabla-Biro-portreja-litografia-papir-Vereby-Soma~II2013181
2013181
11002
353
Engravings
Beschreibung: cca 1860 Lublóvári Raisz Szilárd (Kir. tábla Biró) portréja, litográfia, papír, Vereby Soma/Légrády Testvérek, üvegezett keretben, 26×20 cm
: turóczi_márk