10277. 353. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Veszprémi Endre (1925- ): Pétifürdő, nitrogénművek, rézkarc, papír, jelzett, hátulján ajándékozási sorokkal, üvegezett fa keretben, 20×29 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk