Deáki Emőke (1957-): Séta az úton. Akril, Vászon-farost, jelzett, 50×4... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/353/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Deaki-Emoke-1957-Seta-az-uton-Akril-Vaszon-farost-jelzett-50C39740-cm~II1998366
1998366
10053
353
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Deáki Emőke (1957-): Séta az úton. Akril, Vászon-farost, jelzett, 50×40 cm
: turóczi_márk