15588.
353. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
Óbuda évszázadai. Szerk.: Kiss Csongor. Bp.,2000, Better. Második, javított és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.