15531.
353. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Magyarország helységnévtára 1933. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1933, Hornyánszky, VIII+839+1 p.+ 7 térkép. Későbbi félvászon kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, javított kötéssel, de belül jó állapotban.