15553.
353. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Italo Balbo: Diadalmas szárnyak. A második olasz óceánrepülés. Fordította Gáspár Miklós. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sozozat-kötésben, kissé kopott gerinccel, jó állapotban.