15011.
353. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Budapest anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Szerk.: Sivó Mária. Bp., 1981, Corvina. Vászonkötésben, kissé sérült papír védőborítóval, címlapon ajándékozási sorokkal.