Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 25

Jossi Sterns Jerusalem. Dave Foster szövegével. Jeruzsálem,1980,Keter. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A művész, Jossi Stern (1923-1992) által dedikált.
17391.

Jossi Stern's Jerusalem. Dave Foster szövegével. Jeruzsálem,1980,Keter. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A művész, Jossi Stern (1923-1992) által dedikált.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Siddur Kol Yaakov, ha-shalem, nusakh Sefarad. Brooklyn, Moriah Offset. Zsidó imakönyv. Műbőr kötésben, jó állapotban.
17392.

Siddur Kol Ya'akov, ha-shalem, nusakh Sefarad. Brooklyn, Moriah Offset. Zsidó imakönyv. Műbőr kötésben, jó állapotban.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Makhzor leshalosh raglayim. Brooklyn, Rabbi A. Krausz. Zsidó imakönyv. Díszes műbőr kötésben, jó állapotban.
17393.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Makhzor kol bo ha-shalem. New York, 1938, Ashkenaz. Zsidó imakönyv. Vászonkötésben, jó állapotban.
17394.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Walter Clay Lowdermilk: Palesztina. Az igéret földje. Sir. E. John Russell előszavával. Fordította: Lőw Éva. Bp., 1946, Hechaluc,(Bp. Igazság-ny.), 181+2 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos.
17395.

Rufpreis:
1 200 HUF
Simon Wiesenthal: Az igazság malmai... Fordította: Szántó Judit. Bp.,1991, Európa. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.+Kényszermunka, erőltetett menet, tömeghalál. Túlélő bori munkaszolgálatosok visszaemlékezései. 1943-1944. Bp.,2015, Minerva. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
17396.

Rufpreis:
1 200 HUF
Óvatosan a jelszavakkal! Molnár professzor, a szidókérdés és a magyar ifjúság. Pécs, 1934. Dunántúl. 64p.
17397.

Rufpreis:
2 000 HUF
17398.

Rufpreis:
1 000 HUF
Rabbi S. Wagschal: Gyakorlati útmutató a káruszhoz. Zsidó étkezési törvények. London,2000,Yeshiva Yad Halevi. Kiadói kartonált papírkötés.
17399.

Rufpreis:
1 200 HUF
5 db héber nyelvű könyv - Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben; Hazkára Emlékezések könyve; stb.
17400.

Rufpreis:
2 400 HUF
Bánóczi József (szerk.) : Évkönyv. Bp., 1914, az Izr. Magyar Irodalmi társulat kiadása. Aranyozott egészvászon kötésben
17401.

Rufpreis:
1 000 HUF
17402.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF