Subhas Chandra Bose: Égi India. A világhírű hindu szabadságvezér egyetlen könyve a hindu-angol ellentétekről. Fordította: Dr. Balogh Barna. Bp., [1943],Stádum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, de alapvetően jó állapotban.