Dolinay Gyula: Történelmi arczképcsarnok. 3. kiadás. Bp. 1898. Országgyűlési Értesítő. VI, 1119 l. Szövegközti portré fametszetekkel illusztrálva. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, kis sérülésekkel a kötésen.