17156.
353. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Tóth Pál: A baromfitenyésztés kézikönyve. "A baromfibetegségek" c. részt Dr. Hódossy József írta. Bp.,1956, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.