17143.
353. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Schandl József: Szarvasmarhatenyésztés. Függelék: A bivaly tenyésztése. Bp.,1955, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.