17164.
353. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Dr. Bernátsky Jenő: A gyümölcskertészet elmei. Különös tekintettel a gyümölcsfák betegségei elleni védekezésre. Gazdasági tanácsadó. 27. Bp., é.n., Athenaeum, 237 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben.