17032.
353. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Baktay Ervin: India művészete. A történelem és a művelődés keretében az őskortól a XX. századig. Bp.,1958, Képzőművészeti Alap, 470+2 p.+ 6 t.(Színes, egy kihajtható, hártyapapírral.) Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.