Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek. Fekete-fehér illusztrációkkal.+Erdélyi Csillagok. Arcok Erdély szellemi múltjából. Kolozsvár, én. Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötésben, az egyik kötet gerince kopott.