Tempel der Liebesfreuden. Wiesbaden, (1963), Reichelt-Verlag. Német ny... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/353/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2000018/Tempel-der-Liebesfreuden-Wiesbaden-1963-Reichelt-Verlag-Nemet-nyelven-Fekete-feher-fotokka~II2014676
2014676
17679
353
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Tempel der Liebesfreuden. Wiesbaden, (1963), Reichelt-Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Számozott, 691. számú példány.
: tánczos_gábor