Molnár Ferenc: Rabok. Bp.,1907, Franklin. Első kiadás. Kiadói aranyozo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/353/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2000018/Molnar-Ferenc-Rabok-Bp-1907-Franklin-Elso-kiadas-Kiadoi-aranyozott-festett-egeszvaszon-~II2014022
2014022
17561
353
Beschreibung: Molnár Ferenc: Rabok. Bp.,1907, Franklin. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval.
: tánczos_gábor