17546.
353. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Mikszáth Kálmán: Tavaszi Rügyek. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1893, Révai Testvérek. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kis foltokkal, kis kopásnyomokkal a borító.