17584.
353. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
May Károly: A szent este. Útleírás. Fordította: Altay M(argit.) Mühlbeck Károly. Bp.,(1936),Aczél Testvérek, 152 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.