Arany János kisebb költeményei. I.-II. kötet. Egybe kötve Pest, 1860, Heckenast Gusztáv, (Landerer és Heckenast-ny.), Második kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel.