Schlagenwald porcelán étkészlet darabjai. Nagy tálak, kiöntők, szószos... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/352/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Schlagenwald-porcelan-etkeszlet-darabjai-Nagy-talak-kiontok-szoszos-Matricas-jelzett-k~II2008881
2008881
11209
352
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Schlagenwald porcelán étkészlet darabjai. Nagy tálak, kiöntők, szószos. Matricás, jelzett, kis kopásoktól eltekintve hibátlan.
: tánczos_gábor