11188. 352. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
0 HUF
RW Bavaria hiányos teás készlet: 1 db kiöntő, 5 db csésze, 4 db csészealj, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, különböző méretben
Wer das Foto des Loses gemacht hat : lászló_lili