11174. 352. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
0 HUF
Hollóházi porcelán asztali szett, 4 db, matricás, jelzett, kopottak, fogpiszkálók: 4,5x7x4 cm., ki hamuzó: 6x8 cm, tálka: 15x15 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk