Goebel/Hummel éneklő kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett, apró kop... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/352/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500006/GoebelHummel-eneklo-kisfiu-kezzel-festett-keramia-jelzett-apro-kopas-nyomokkal-m13-cm~II1942793
1942793
11090
352
7500
Art-ceramics
Rufpreis:
7 500 HUF 20,27 EUR , 22,06 USD
Beschreibung: Goebel/Hummel éneklő kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett, apró kopás nyomokkal, m:13 cm
: turóczi_márk