cca 1903-1912 Piatnik 54 lapos tarokk kártya pakli, kártyailleték bély... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/352/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Spielzeuge~500012/cca-1903-1912-Piatnik-54-lapos-tarokk-kartya-pakli-kartyailletek-belyeggel-egy-serult-lappal~II2005953
2005953
11615
352
Toys, board-games
Beschreibung: cca 1903-1912 Piatnik 54 lapos tarokk kártya pakli, kártyailleték bélyeggel, egy sérült lappal, apró kopásokkal