11822.
352. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
1 000 HUF
1909 Visszaemlékezés iskolai időmre. Brassó, 1909., Hynek és Hentschel-ny. Aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés. Régi emlékkönyv, bejegyzésekkel, 36+1 p.