12593. 352. Gelaufene Fernauktion Drucksachen
1 400 HUF
0 HUF
1938 Chmura Foto 1938-1939. Árjegyzék. Bp.,1938, Athenaeum, 63 p. Kiadói papírkötés, kopott, kissé sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pintér_henrietta