Z. Pogány jelzéssel: Női portré, olaj, vászon, 60x50 cm. https://www.darabanth.com/de/fernauktion/352/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Z-Pogany-jelzessel-Noi-portre-olaj-vaszon-60x50-cm~II2002824
2002824
10155
352
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Z. Pogány jelzéssel: Női portré, olaj, vászon, 60x50 cm.
: lászló_lili