Olgyay Ferenc (1872-1939): Tehenek a Balaton partnál. Olaj, vászon (ly... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/352/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Olgyay-Ferenc-1872-1939-Tehenek-a-Balaton-partnal-Olaj-vaszon-lyukas-foltos-jelzett-keret~II2002896
2002896
10142
352
50000
Beschreibung: Olgyay Ferenc (1872-1939): Tehenek a Balaton partnál. Olaj, vászon (lyukas foltos), jelzett, keretben, 60×80 cm
: lászló_lili